O nás

Naše společnost nabízí svým klientům komplexní full servis v oblasti zásobování náhradními díly na osobní i dodávkové automobily všech značek. 
Úzká spolupráce s odběrateli i dodavateli nám pomáhá přizpůsobit se dnešnímu tempu vývoje v oboru autooprav a automobilových náhradních dílů.

Spolehlivost, kvalita, rychlost a vysoká odbornost, to jsou vlastnosti, které směřují pouze k našemu jedinému cíli, a tím je spokojený zákazník.   
Individuálně řešíme každou objednávku, kde uplatňujeme naše dlouholeté zkušenosti a vozidlu opravdu rozumíme, dovedeme poradit s opravou a vyřešit spoustu problémů.  

Naše přednosti

Naší předností je přímé napojení na dodavatele autodílů, a tím naše schopnost dodat produkty za velmi příznivé ceny nejdéle do druhého dne od objednání. 


Našimi zákazníky jsou jak větší společnosti, tak menší autoservisy a živnostníci. Zároveň se zabýváme i maloobchodním prodejem a poradenskými a servisními službami v oblasti auto-moto.

Při naší práci se snažíme vyhovět a přizpůsobit veškerým Vašim představám a přáním, proto Vám rádi díky naší dlouholeté zkušenosti vyhledáme i autodíly a náhradní díly, které momentálně nemáme skladem a následně je dodat v co nejkratším termínu.